Skip to content

Social Network Badges

ZÁZNAM SOBOTA  18.11.2017

1.ČASŤ

2.ČASŤ

IK MLADŠIE SILVER                        

  1. Sofia KUBINCOVA                                          DT
  2. Veronika SISAKOVA                                      NRK
  3. Diana MURANOVA                                        DT
  4. Michaela GEORGALAKIS                             BAJ
  5. Petra KOZACKOVA                                        ZAK
  6. Viktoria MICHALOVOVA                             BAJ
  7. Jakub MLADY                                                  NRK
  8. Maria BENDIKOVA                                         SNV
  9. Lenka STRUHAROVA                                    PUS
  10. Diana CHVALOVA                                           BR
  11. Lujza KOMZIKOVA                                         BB

IK STARŠIE SILVER                                         

  1. Barbora JELINKOVA                                      BB
  2. Michaela MIHALOVA                                    BR
  3. Timea PIVKOVA                                                              PUS
  4. Jozko ONDREAS                                              ZA
  5. Emma STULAJTEROVA                                 BR
  6. Zuzana MICHALOVOVA                                              BAJ
  7. Sofia DEMOCOVA                                          ZVK

NÁDEJE DIEVČATÁ  9

  1. Melissa DURISOVA                                        HAM
  2. Zuzana TONCIKOVA                                      BB
  3. Ema BRNAKOVA                                             HAM
  4. Julia JANKOLOVA                                           TT
  5. Nella SURINOVA                                            TT
  6. Hanka DAUBNEROVA                                   BAP
  7. Daniela STRUHAROVA                                 PUS
  8. Ema HOLLA                                                       BB
  9. Sofia STRAKOVA                                             TT
  10. Sophia ZERVANOVA                                     NMV
  11. Natasa MOKRANOVA                                  HAM
  12. Eliska MAGOVA                                                              RK
  13. Nina BENKOVA                                                               TN

IK STARŠIE GOLD            

  1. Lucia STRAKOVA                                             BB
  2. Alexandra GELETOVA                                   SNV
  3. Kristina DOBSINSKA                                      RK
  4. Katarina KLESTINCOVA                                NRH

HVIEZDIČKY

  1. Natalia MATUSKOVA                                    ZAK
  2. Mina Diana DAX                                              HAM
  3. Sandra MASAROVICOVA                            HAM
  4. Elizabeth KUNST                                             BB
  5. Eliska CESNEKOVA                                         ZAK
  6. Alica DRDAKOVA                                            ZAK
  7. Ella DRLICKOVA                                                               TN
  8. Rebeka REPCIKOVA                                      HAM
  9. Lea TRNOVCOVA                                           NRK

BASIC MLADŠIE                                              

  1. Barbora TATRANSKA                                    HAM
  2. Nikola KOTASKOVA                                       HAM
  3. Nikola BUKOVCOVA                                     ZAK
  4. Emily SMIGOVSKA                                         BB
  5. Vanesa ZABORSKA                                        ZVK
  6. Laura GAJARSKA                                            HAM
  7. Nina CESNEKOVA                                           ZAK
  8. Nela TATARKOVA                                          SNV

BASIC STARŠIE                                

  1. Kristina MATUSKOVA                                   ZAK
  2. Tamara MANGULT                                        HAM
  3. Sofia DAUBNEROVA                                     BB
  4. Emma HANACEKOVA                                   ZVK
  5. Nicol Lara RIAPOSOVA                                 BB
  6. Romana HABALOVA                                     BB
  7. Tamara BRECIKOVA                                      BAJ
  8. Nella STULAJTEROVA                                   BB
  9. Barbora BALAZOVA                                       ZVK
  10. Linda LAMACOVA                                          HAM
  11. Slavka BENDIKOVA                                        SNV
  12. Ema LASSOVA                                                  ZAF
  13. Lea ZOSIAKOVA                                                              ZVK
  14. Dorota DUDASOVA                                       TT
  15. Barbora BADOVA                                           HAM
  16. Lucia MATEJKOVA                                         BB
  17. Lujza KRALOVANSKA                                    ZAK
  18. Nelly TVRDA                                                     ZAK
  19. Dalibor TESAR                                                  BB
  20. Laura POTHEOVA                                           HAM
  21. Laura BORGULOVA                                       HAM
  22. Karin VONYIKOVA                                         HAM

NÁDEJE DIEVČATÁ 7

  1. Nina STUDENA                                                NMV
  2.  Laura HECKOVA                                             TT
  3. Ela MARKOVA                                                  ZVM
  4. Nela Zara PARADIOVA                                 HAM
  5. Natalia MASARIKOVA                                  PUK
  6. Maria RIMESOVA                                           NRH
  7. Aneta VACLAVIKOVA                                   BAP
  8. Paulina HREBIKOVA                                      TN
  9. Magdalena JANCOVICOVA                        NRH
  10. Vanessa Sophia KALUZOVA                       NMV

NÁDEJE DIEVČATÁ 8

  1. Karolina SVRCKOVA                                      HAM
  2. Sofia MOTOLOVA                                          PUK
  3. Sona NEMCOVA                                             ZVM
  4. Lorna MACKOVA                                            KEK
  5. Lucia CERMAKOVA                                        HAM
  6. Antonina PRASOLOVA                                 BAS
  7. Livia CHALUPSKA                                            DT
  8. Karolina JAVORKOVA                                   RK
  9. Romana LEHOCKA                                         TT
  10. Denisa ADAMKOVICOVA                            TN
  11. Ela SOLOVICOVA                                            BAK
  12. Martina VAVRINCOVA                                 ZVM
  13. Maria MIKLOVICOVA                                   BAK
  14. Alexandra RUMANOVSKA                         BB
  15. Zuzana DRABIKOVA                                      ZAK
  16. Scarlet ZMEKOVA                                          HAM
  17. Katarina KUBANOVA                                    PUK

STARŠIE ŽIAČKY KP

  1. Darina HUTTER                                                BAP
  2. Eliska MAZALOVA                                          BB
  3. Katarina STRACAROVA                                NRH
  4. Liliana PLACKOVA                                          NMV
  5. Agata BACOVA                                                TN
  6. Barbora CUNDERLIKOVA                            BB
  7. Zuzana DAUBNEROVA                                 BAP
  8. Dorota MARKOVA                                         ZVM
  9. Diana BODOVA                                                               TT
  10. Sofia SEBINOVA                                                              ZAF
  11. Laura MOHNACZKA                                      BAP
  12. Eva JANICZEKOVA                                         OLF
  13. Marina Angela ALEXY                                   HAM
  14. Klaudia TOULOVA                                          TT
  15. Emma STULAJTEROVA                                 BB
  16. Linda LENGYELOVA                                       ZAF
  17. Kristina GBELSKA                                            BAK
  18. Natalia LEPIESOVA                                         DT
  19. Adela LIPTAKOVA                                          DT

STARŠÍ ŽIACI

  1. Lukas VACLAVIK                                             BAP
  2. Marko PILIAR                                                   BB
  3. Dmitrij RUDENKO                                           BAS
  4. Matej KRSNAK                                                NMV
  5. Oliver KUBACAK                                             ZAS

JUNIORI

  1. Bohus HRNEK                                                   KEK

JUNIORKY

  1. Petra ROHMANOVA                                     BAP
  2. Nina LETENAYOVA                                         BAP
  3. Lujza KLIESTENCOVA                                    NMV
  4. Maria Sofia PUCHEROVA                            KEF
  5. Viktoria SABOVA                                            BB
  6. Lucia SURMANOVA                                       NRH
  7. Bibiana SNOPKOVA                                       NRK
  8. Diana KURBAKA                                              LAT
  9. Anna PUSKAROVA                                        NMV
  10. Barbora PLASOVSKA                                     CZE
  11. Claudia MIFKOVICOVA                                BAP
  12. Michaela CAPLOVA                                       TT
  13. Tamara IGLAROVA                                        NRK
  14. Lucia STEFANKOVA                                       NRH

NEDEĽA 19.11.2017

 

NÁDEJE 10

VERONIKA BERZAKOVA ZAS

JULIANA KLIMENTOVA TT

TAMARA PCOLKOVA TT

JULIA KUSIKOVA HAM

DOMINIKA STRECKOVA DT

SILVIA JAVORKOVA RK

ALEXANDRA PIVKOVA ZAF

NINA VASILISINOVA KEK

ESTER MAJERNIKOVA NMNV

TAMARA HADEKOVA NRK

NATALIA CHIBUZOR OSTROLUCKA TN

LICIA CESNEKOVA HAM

KAROLINA VALOVICOVA NMNV

HANA CERMAKOVA HAM

ZORA SEMANCIKOVA NRK

ELISKA LABANTOVA PUS

LUCIA SULEKOVA DT

KATARINA DRNZIKOVA NRH

GABRIELA LACKOVA BAS

NINA STOPOVA NRH

 

MLADŠÍ ŽIACI

JOZEF CURMA TT

MICHAL FUCHS ZAF

MAREK LOKAJ ZAS

ADAM HAGARA TT

 

MLADŠIE ŽIAČKY 11

PATRICIA ELISABETTE CERNIKOVA NRH

SOPHIA STASKOVA BAK

LAURA CAMILLA HERRERA BRAXATOR HAM

ADELA CIGANIKOVA NMNV

VIKTORIA REMISOVA BAS

ALEXANDRA DURICOVA DT

NATALIA SUPKOVA NRH

SIMONA SANITRAROVA BB

ALEXANDRA PRIMUSOVA BB

LUCIA PEKARKOVA TT

VANESA SELMEKKOVA ZAF

MARGARETA MUSKOVA ZAS

LUCIA JACKOVA DT

ADELA MAZALOVA BB

LUCIA BOGDANOVA POS

 

MLADSIE ZIACKY 12

NINA DRGONOVA PUS

OLIVIA SIMONCIKOVA BB

KARIN ISTOKOVICOVA ZVM

ANNA SIMOMOVA NMNV

JANA OCHRANKOVA TT

ELA ZAMECNIKOVA HAM

MASA MOSKOVA NMNV

ADELA SIROTKOVA HAM

KARIN BOBCEKOVA ZAF

TEREZA FUCHSOVA ZAF

TEREZIA POCSOVA BAJ

LAURA DEBNAROVA ZVM

 

STARŠIE ŽIAČKY VJ

 

Dorota MARKOVA ZVM

Eliska MAZALOVA BB

Adela LIPTAKOVA DT

Natalia LEPIESOVA DT

Eva JANICZEKOVA OLF

Emma STULAJTEROVA BB

Zuzana DAUBNEROVA BAP

Darina HUTTER BAP

Barbora CUNDERLIKOVA BB

Liliana PLACKOVA NMV

Kristina GBELSKA BAK

Diana BODOVA TT

Klaudia TOULOVA TT

Katarina STRACAROVA NRH

Sofia SEBINOVA ZAF

Laura MOHNACZKA BAP

Linda LENGYELOVA ZAF

Agata BACOVA TN

 

STARŠÍ ŽIACI

Matej KRSNAK NMV

Oliver KUBACAK ZAS

MARKO PILIAR BB

Dmitrij RUDENKO BAS

LUKAS VACLAVIK BAP

JUNIORI VJ

Bohus HRNEK KEK

 

JUNIORKY vj

Lujza KLIESTENCOVA NMV

Viktoria SABOVA BB

Michaela CAPLOVA TT

Lucia STEFANKOVA NRH

Lucia SURMANOVA NRH

Tamara IGLAROVA NRK

Bibiana SNOPKOVA NRK

Anna PUSKAROVA NMV

Petra ROHMANOVA BAP

Barbora PLASOVSKA CZE

Nina LETENAYOVA BAP

Diana KURBAKA LAT

Maria Sofia PUCHEROVA KEF

Claudia MIFKOVICOVA BAP